labrador

Shitet nga: ardian 12 Tet 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Kafshet shtëpiak : Qen
Kam qen mashkull labrador dhe kerkoj qen labrador femer per ciftim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim