Rotwailer kelysh

Shitet nga: Hatem 30 Nën 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Durrës
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten klysh Rotwailer 45 ditesh me nje vaksin te ber
Bishti i prer
Rrac e madhe sh te bukur
per me sh shifni fotot
2 meshkuj nje femer kan ngel
Cmimi pak i diskutushem
Ne foto keni dhe prinderit e kelyshve
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim