Rotwailer Princ Cift per shitje cmimi diskutushem

Shitet nga: Hatem 17 Jan 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Durrës
Kafshet shtëpiak : Qen
SHiten cift rotwailer
mashkulli 1.5 vjec
femra 4 vjece ka pjell 3 her
mashkulli me komanda
perfekt per territor dhe per qef
cmimi diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim