Rotwailer Gold Femer

Shitet nga: Hatem 04 Maj 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Durrës
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet Rotwailer Gold femer e re dhe shum e eger
Perfekte per territore shitet me prov per egersi e per roje
E degjushme me disa komanda cmimi 200mij lek(Te vjetra) i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim