Qen Doberman

Shitet nga: Arjani 25 Nën 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Durrës
Kafshet shtëpiak : Qen
Qen Doberman 1 vjec origjinal shum i mir dhe i degjueshem..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim