Qen

Shitet nga: n 12 Nën 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Kafshet shtëpiak : Qen
qeni esht shum i mir jua dhurojm pasi emigrojm nga shteti shqiptar dhe nuk mund ta marrim me vete qeni esht shum i mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim