Qen

Shitet nga: nozi 09 Nën 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 LEK

Komuna: Durrës
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet qen labrador me pit bull shitet per arsye emigrimi cmimi 120 euro ,esht i mbajtur dhe i vaksinuar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim