Qen

Shitet nga: silva 11 Qer 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Durrës
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes nje qenush.quhet kendi...eshte mashkull dh ka lindur me 18.03.2014...eshte i vaksinuar dhe me libreze shendetesie. Eshte ne kushte shume te mira...shume aktiv dh i zgjuar...eshte rrace e perzier me volpino..kush eshte i interesuar te me kontaktoje ne nr e tel.flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim