QEN PASTOR GJERMAN

Shitet nga: durres 05 Qer 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 000 LEK   300 000 LEK

Komuna: Durrës
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni eshte pastor gjerman i paster.I jane kryer te gjitha vaksinat e nevojshme.Eshte i degjueshem dhe i zgjuar.I meson shume shpejt komanda te ndryshme.Tani afer i vjen dhe koha per ciftezim.I pershtatshem per ruajtje objekti ose per shtepiCmimi eshte mjaft i arsyeshem per ata qe e dine vleren e ketij lloji qeni.Ata qe jane te interesuar te kontaktojne ne numrin e telefonit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim