Pitbulla dhe qen te tjere

Shitet nga: pitbulla 12 Tet 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Durrës
Kafshet shtëpiak : Qen
nqs interesoeni per qene like faqes ne fb https://www.facebook.com/pages/Pitbulla-ne-Shitje/464784740327897
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim