Pitbull rednose prinderit joker dhe luna

Shitet nga: flavio 12 Nën 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Kafshet shtëpiak : Qen
rrac e paster
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim