Pitbull/dogo argentinas

Shitet nga: Saimir 18 Dhj 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet dogo argjentinas cmimi eshte 300 mij lek babai eshte ch i shqipris klyshi femer 250 mij lek bwehen dhe ulje mos u habisni mund te ulet shume |FLM per mirkuptimin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim