PITBULL RED NOSE

Shitet nga: Regi 11 Sht 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Durrës
Kafshet shtëpiak : Qen
PITBULL RED NOSE ! Gjinia mashkull , rrac e paster 100%. keni dhe fotot e prindeve ,cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim