PIT BULL DHE QEN STANI

Shitet nga: Ardit 28 Nën 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Kafshet shtëpiak : Qen
PIT BULL 1.5 vjec cmimi 500 euro

QEN STANI 3 Muajsh 250 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim