Klysha

Shitet nga: eneo 17 Nën 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Kafshet shtëpiak : Qen
Super klysha per shitje 3 rraca te perziera ne nje. Pitbulli amerikan.bulldogu american dhe dogu argjentinas.Prinderit jan te testuar per ndeshje.Kush esht merakli esht nje rast imir per te hedhur ke kta qen tpapam.
Cmimet jan teper te leverdisshme. baba ai i bardhi , nona pitbulli kafe
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim