KELYSH LABRDOR

Shitet nga: mario 06 Sht 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes kelysh labrador ngjyr bezh ose i bardh i vaksinuar dhe i mbajtur ne shtepi, 3 muajsh. 200 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim