CIFT ROTWEILER ORIGJINAL

Shitet nga: Ari 04 Dhj 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 000 LEK

Komuna: Durrës
Kafshet shtëpiak : Qen
SHITET CIFT ROTWEILER ORIGJINAL NGA 1.2 VJEC TE DY JANE SUPER PER MBROJTJE TERRITORESH TE VAKSINUAR 650 mije (te vjetra) cifti ose 400 mashkulli dhe 300 femra nese do shiten tek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim