Bull Terrier kelysh

Shitet nga: Hatem 23 Tet 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR   500 EUR

Komuna: Durrës
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten kelysh bull terrieri lindur me dat 2/9/2014
3 meshkuj jan ne gjendje pa pronotu te 3 jan 3-color ngjyr e vecant
Nxitoni e perfitoni cmimi arsyshem
Ne foto keni dhe prinderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim