Clash of Clans- Baze

Shitet nga: dicka 03 Dhj 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Durrës
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Baze level 80 - Town hall 8 :p gati gjith trupat maxx
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim