U SHITEN FLM 2bokse "OMNITRONIC" 800 Wat

Shitet nga: bokse 24 Jan 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 LEK

Komuna: Durrës
2bokse "OMNITRONIC" 800 Wat 300 mije lek

nje boks ka 200 wat RMS, ose 400 wat MAX

BOKSAT JANE MARKE GJERMANE TE REJA NE KUTI.

shume te pershtatshem per lokale dhe per dj.

tel 068 53 15 924
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim