Music system

Shitet nga: ludion 11 Gsh 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Durrës
Instrumente : Të tjera
gufer 1200w 2 bokse nga 280w 2 twiter per pastrim te zerit 2 amplifikator njeri 500w dhe tjetri 250w jane sony original eshte super sistem music 250 euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim