2 amplifikator me fishat perkatese per makina

Shitet nga: Eri 03 Shk 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 000 LEK

Komuna: Durrës
Instrumente : Të tjera
Shes 2 amplifikator per makina ne gjendje perfekte.Njera marka boss origjinal jo kinez 4x1600w cmimi 10000lek dhe tjetra marka Panasonic 4x1000w cmimi 8000lek jap dhe fishat origjinale per lidhjen me kasetofonin.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim