Mixer Montarbo

Shitet nga: Justi 21 Dhj 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Durrës
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes mixer montarbo 1000 wat model 627 R Italian mixeri muajin gusht te kti vitit ka ardh nga italiaa dhe vetem ate muaj ka punu esht me gjendje te shkelqyer eshte dhe me efekte dhe me 8 kanale
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim