KORG pa1x pro

Shitet nga: anmar 02 Dhj 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Durrës
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Korg pa 1x pro ne gjendje perfekte (pothuajse e re).krahet anesore i ka prej druri te gdhendur njesoj si pa2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim