Paisje DJ,marka AMERICAN AUDIO

Shitet nga: fadi 06 Tet 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Durrës
shes paisje DJ, te markes AMERICAN AUDIO ... jo shum e perdorur dhe ne gjendje shum te mire pune.paisja perbehet nga nje MIXER dhe 2 CD player..perfshire dhe valixhen origjinale qe ka paisja vet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim