Saz electrik okazion per 400€ bashk me pedal efe..

Shitet nga: Agron 21 Maj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Durrës
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shitet saz electrik turk profesional bashk me pedal efekt korg per 400 euro. Me manjet schaller origjinal
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim