Kitarre

Shitet nga: Tani 27 Nën 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Durrës
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes kitarre elektrike marka Ibanez.eshte pothuajse e re.shitet per arsyje mosperdorimi.
Cmimi diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim