Kitare classic

Shitet nga: olsi 19 Nën 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Durrës
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
shitet kitare classic 100 lek t vjetra cmimi i diskutueshem!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim