Kitare Klasike / Akustike

Shitet nga: RoGert Alla 19 Gsh 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 LEK

Komuna: Durrës
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes kitare Klasike dhe Akustike ngjyra eshte e zeze me korniz sfondike e bardh .
Telat e Kitare jan 3 metalizato edhe 3 spago e bardh .
Cmimi per 1 kitare te vetme eshte 8000 ( 80 mij lek te vjetra )
Cmimi eshte i diskutueshem .
Per me shume kontaktoni ne numrin e meposhtem :
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim