Bokse ELECTROVOICE DHE PULTI DYNACORD 1600 W

Shitet nga: artur lufta 24 Sht 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Durrës
SHITET SET ELECTROVOICE DHE PULTI DYNACORD 1600 W CMIMI I ARSYESHEM contact inbox ose tel 0692120483
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim