Amplifikator Zeri KODA KJ-255-A

Shitet nga: Ledino 25 Krr 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Koda KD-255A DJ PA përforcues zeri ( Amplifikator ) - 480W RMS

Cmim i arsyeshem !

Pikat kryesore:
Fuqia 2x 240W RMS në mënyrë stereo (në 8 ohms) - fuqia 240W RMS në mënyrë mono (në 8 ohms) - Max 1600W Fuqia
Strehim çeliku të ngurta
Tejkalueshme: stereo dhe mënyra mono - e përkryer për drejtimin subs
I përshtatshëm për 48cm (19 ") Rack - 3 njësi
Performancës fantastike dhe varg dinamik në sajë të dizajnit qark .
I lidhjeve: 2 x rezultatet XLR, input 2 x 6.3 mm jack, 2 x vidhos terminale
Majtë / djathtë kontrollin e vëllimit Pavarur
E ndërtuar në metra nivelit
Mbrojtjen mbingarkesë dhe qark mbrojtje termike
Rezistencë e plotë Output: 8 ohms (mënyrë stereo) ose 8 deri në 16 ohms (mënyrë mono)
Volt-reduktimi funksion te reduktuar deformim në më pak se 0.5%
Funksionalitetin Soft-start për të shmangur bllokimet e trafikut në switching mbi dhe off
gjemba F10A
THD: <0.5% (40 Hz deri 16 kHz)
Sinjal të raportit të zhurmës:> 81dB
Furnizimi me energji elektrike: 230V, 50 Hz

Te përfshira:
1 x Amp
2 x RCA (femra)-për-6, përshtatës 3mm jack
Përfshihen 1 BE përshtatës UK tapës (s)

Përmasat:
48 x 13.8 x 45.4 cm
Pesha: përafërsisht 21kg
I përshtatshëm për 48cm (19 ") Rack - 3 njësi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim