Monedhe serme dhe karmonedhe leter vetem 1 cope

Shitet nga: beqir mehmeti 21 Krr 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
te vjetra 100 vjecare,monedhat metalike serme
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim