5 qilima 2 rrugica antike .te bera me dore

Shitet nga: .... 03 Qer 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Durrës
te bera me pe leshi ne menyre artizanale te krujes dhe gjirokastres ,duken si te reja ,kushtojne ,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim