Ore Rolex daytona Gold edition

Shitet nga: Martino 29 Nën 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Unisex
Shes Rolex Daytona GOLD imitim shum i mir.
Ora Eshte Bler ne Zvicer, dhe eshte Madi in Zvicra,
ka me Gllendje kodin origjinal te Rolex.
koka Lart I rrotullohet Kopjo si origjinali
Xhamin e Ka Zafir As Nuk Thyhet AS nuk Gervishtet.
Ora Eshte e Lare me Flori nrm eshte Kundro Ujit,Water
Resistent,
Ores i punijn te Gjith Opsjonet Data etj,,
Ora Eshte Fosforishente Per Naten Kopjo si origjinaliteti,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim