Ore dore Bvlgari

Shitet nga: Muci 14 Tet 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për meshkuj
shitet ore Bulgari e re ne kuti 1 vit garanci , ora eshte e nje cilesie shum te larte e blere ne itali dhe me eshte bere dhurate .cmimi i padiskutueshem....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim