Ore Keneth Cole New York

Shitet nga: arnadlo 23 Qer 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për meshkuj
shes ore keneth cole new york
ore shum e vecant te cilat prodhohen ne new york origjinale e blere ne bologna para 2 muajsh shitet per arsye mosperdorimi shum e vecant e bukur dhe e thjesht me rripa lekure te zinj pak e perdorur
130 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim