Ore G-Shock (Casio)

Shitet nga: Andi 21 Tet 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për meshkuj
Shes Ore G-Shock Casio e blere ne Amerike . Esht kundrra ujit deri ne 100m thellesi , xhamin e ka shum rezistent ndaj goditjeve , drita i ndizet automatikisht kur e shikon , ka busull dhe shum gjera te tjera qe mund ti kerkoni ne internet .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim