Ore Breitling

Shitet nga: ore Breitling 04 Krr 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për meshkuj
Ore Breitling ,shum e bukur dhe e vecant per ngjyren e fushes qe ka,e kam dhurat ..ka numer No/2000 ..shitet per arsye mosperdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim