ORE DORE ARIOL

Shitet nga: Goni 03 Dhj 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për meshkuj
shes kete ore pasi nuk mbaj or dore , ora me esht ber dhurat nga amerika e cila ka kushtuar 300 dollar , esht me kurdisje automatike , metal inoxi , transparente si para dhe mbrap , esht shum e bukur dhe e kushtushme ,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim