PIANURE GATIMI ZANUSSI 3 VATRA GAZ DHE 1 KORENT

Shitet nga: NIKU 15 Nën 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Të tjera
E perdorur 2 vjet (vetem vatra me korent). Vatrat e gazit te reja,gazi i palidhur asnjehere. Ne gjendje pune deri para 2 ditesh,shitet per arsye te mosperdorimit te gazit.

Dhurate nje set 14 thikash(te reja).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim