Fetatrice

Shitet nga: esat 27 Sht 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Të tjera
Fetatrice e perdorur por e mbajtur mire dhe funksionante.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim