Kondicioner levizes marka MIDEA

Shitet nga: Lorenc 17 Qer 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ne ngrohje 6 BTU.Ne ftohje 12 BTU.I paisur me telekomande. Eshte shume praktik per Bare,Lokale,Shtepi etj.Eshte perdorur 2 muaj ne stinen e veres,eshte ne gjendje te shkelqyer pune.Eshte blere ne Zvicer me cmim 439 franga zviceriane. Shitet 200 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim