Kondicioner kollon

Shitet nga: Flori 02 Dhj 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kondicioner kollon per ambjente lokalesh ose salla te ndryshme
shume pak i perdorur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim