Aparat ultrasound

Shitet nga: Ardit 16 Sht 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shesh aparat ultrasound shum pak te perdorur per me sh informacion kontaktonin 0695758041
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim