Frigorifer

Shitet nga: ola 04 Dhj 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes frigorifer eshte ne gjendje shume te mire e kam perdorur me pak se nje muaj ,eshte i ri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim