Frigorifer ngrrires

Shitet nga: krenari 01 Dhj 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
frigoriferi ngires me tre kate per akullore te paketuara shume i bukur per lokale dhe supermarkete me drita me rrota me cmim te konsiderushem pak i perdorur okaxion
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim