DHOME FRIGORIFERIKE

Shitet nga: ILIR 08 Tet 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
SHITET DHOME FRIGORIFERIKE 1 VIT E PERDORUR ME DIM.APROX 5.5 x 2.5 x 2.5 m

PREJ NJE KAPACITETI 30m3 E SHOQERUAR ME 4 RAFTE ME DIM.APROX 180x60x180 cm DHE ME 4

PLANE METALIKE TE KROMUAR

TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE NUMRIN E TEL
0692069818
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim