Krevat bebesh

Shitet nga: romina 07 Dhj 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
esht ngjyr e bardh ka pjesen e zbukurimit rreth e perqark dhe jorgan +tylin e zbukurimit dhe dyshek te ri fringo kervati esht i pa perdorur pasi fmija flen vetem me mamin dhe nuk esht mesuar asnjeher te flej aty
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim