Karroce per femi

Shitet nga: xxxxxxxxx 05 Nën 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
karroce per femi e ardhur nga anglija ne 2011,baby marc s 6000,e perdorur me kujdes dhe eshte ne gjenbje shum te mir dhe funksionale,arsyja e shitjes ka dy vjet qe nuk perdoret,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim