Mbulese krevati (kuverte)

Shitet nga: Ana 28 Tet 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Dua te shes nje kuverte te madhe krevati, ngjyre pana me gure ne forme perlash dhe me 5 jasteke, 2 te medhenj, 2 te vegjel, dhe nje ne forme karamele
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim